مقایسه سایت آگهی ایوون با دیوار و شیپور

مقایسه سایت آگهی رایگان ایوون و سایت های دیوار و شیپور

نیازمندی ها ایوون

شاید شما روزانه در مقابل آگهی های مختلف خواسته یا ناخواسته زیادی قرار بگیرید. این آگهی ها ممکن است به شما اطلاع مناسبی دهند و چیزی که نیاز دارید را به دست آورید. در دنیای اینترنت سایت های نیازمندی و آگهی رایگان زیادی مشغول به فعالیت می باشند که به صورت رایگان آگهی و نیازمندی های بسیاری را روزانه منتشر می کنند. در این مطلب قصد داریم دو سایت بزرگ نیازمندی و آگهی رایگان دیوار و شیپور را با سایت تازه تاسیس شده آگهی رایگان ایوون مقایسه کنیم.

در جدول ذیل به مقایسه کلی امکانات اصلی پرداخته شده است:

شرح امکانات سایت ایوون سایت دیوار سایت شیپور
آگهی رایگان + + +
مزایده رایگان +
مناقصه رایگان +
امکان اضافه نمودن استان / شهر / منطقه جدید +
امکان مرتب نمودن آگهی ها بر اساس استان / شهر / منطقه + + +
امکان مشاهده تمام آگهی های موجود در تمام مناطق +
ورژن موبایل تحت وب + + +

همانطور که مشاهده می شود ، در سایت آگهی رایگان ایوون امکان ایجاد مزایده رایگان و مناقصه رایگان سریع گنجانده شده است. با این توضیح که اگر شما محصول یا کالایی برای فروش دارید ، می توانید آن را به مزایده گذاشته و بهترین قیمت پیشنهاد شده را انتخاب کنید. همچنین با وجود ایجاد مزایده یا مناقصه ، اطلاعات شخص برگزار کننده مزایده / مناقصه ، برای پیشنهاد دهندگان قابل رویت نمی باشد.

در جدول ذیل ، مراحل ایجاد یک آگهی رایگان در سایت ها مقایسه می شود.

شرح امکانات سایت ایوون سایت دیوار سایت شیپور
موضوع اجباری اجباری اجباری
توضیحات اجباری اجباری اجباری
ایمیل نیازی نیست اجباری اجباری
شماره تماس اجباری اجباری اجباری
روزهای نمایش قابل تعیین
انتخاب دسته بندی نیازی نیست اجباری – در چند مرحله اجباری – در چند مرحله
انتخاب تصاویر آگهی 20 عکس
کد رهگیری دارد
امکان اضافه نمودن استان / شهر / منطقه جدید دارد ندارد ندارد
مدت زمان تایید آگهی در 24 ساعت کمتر از 1 ساعت در روزبیش از 4 ساعت در روز بیش از 4 ساعت

با توجه به جدول بالا ، می توان نتیجه گرفت در سایت آگهی رایگان ایوون ، آگهی با سرعت بیشتری قابل درج است و همچنین کاربر نیازی به ایمیل و یا ثبت نام ندارد و فقط کافیست رمز آگهی را که خودش وارد می کند به خاطر داشته باشد. در صورت فراموشی رمز نیز می توان از طریق بخش پشتیبانی درخواست رمز جدید داده و رمز به شماره موبایل درون آگهی ارسال می گردد.

بررسی انواع کارآفرینی در سایت آگهی رایگان ایوون و سایت های دیوار و شیپور

مسلماً یکی از جنبه های یک سایت اینترنتی علاوه بر انتظار سودآوری ، جنبه کارآفرینی و اجتماعی سایت است. در ایران به دلیل هزینه های بالای طراحی و نگهداری سایت ها ، کمتر سایت های رایگان و اجتماعی یافت می شوند. سایت های آگهی در کنار خدمات رایگان ، خدمات غیر رایگان اختیاری نیز در دسترس کاربران قرار می دهند که بخشی از هزینه های نگهداری را جبران نمایند. یکی از تعاریف کارآفرینی ، نوآوری در محصول یا ابداع محصول جدید و یا بهبود عملکرد و تخریب خلاق است. سایت های آگهی امروزه یکی پس از دیگری تاسیس می شوند اما همه مانند هم و فقط به آگهی می پردازند. اما سایت آگهی رایگان ایوون توانسته با نوآوری و خلاقیت ، امکان مزایده و مناقصه سریع را به این کلیشه سایت های آگهی اضافه نماید. در پشت صحنه آگهی های رایگان ، می تواند شغل های مفیدی یا کاذبی ایجاد گردد. گرچه کارآفرینی مفهومی بیش از ایجاد شغل دارد ، اما از جنبه ایجاد شغل ، می توان این سایت ها را مورد بررسی قرار داد. در سایت های آگهی رایگان ، نهایت شغلی که می تواند ایجاد شود شغل کاذب دلالی و خرید به قیمت کمتر و فروش مجدد به قیمت بیشتر است. اما در سایت آگهی رایگان ایوون با اضافه شدن امکان مزایده رایگان و مناقصه رایگان، مدل های درآمدی گوناگون مانند B2B ، B2C ، C2C و C2B و … ایجاد شده است. این مدل ها مشتری را مشتری ، مشتری را به فروشنده ، فروشنده را به فروشنده و … متصل می کند. همچنین از این راه ، افرادی که دارای تخصص هستند می توانند به سرعت کار ها و پروژه های موجود را یافته و پیشنهاد همکاری دهند.

 

 

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *